RaPkOlİk
RaPkOlİk
RaPkOlİk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RaPkOlİk

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaRapLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum
Galeri
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Empty
mp3
En son konular
» Microsoft Office 2010 TECHNICAL PREVIEW-(Türkiye’de İlk ve Tek)
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:43 pm tarafından dj matrax

» Rap Türleri
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 6:21 pm tarafından dj matrax

» xp orjinal yapma ........
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 8:06 pm tarafından dj matrax

» video dönüştürme proğramı...
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 7:19 pm tarafından dj matrax

» Adobe Photoshop CS4 Extended Full Rapidshare
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 2:19 pm tarafından dj matrax

» Lil Kim feat Sisqo - How Many Licks
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:29 pm tarafından dj matrax

» Sisqo - Got To Get It
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:29 pm tarafından dj matrax

» SISQO - The Thong Song
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:28 pm tarafından dj matrax

» Sisqo - Can I Live
Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:27 pm tarafından dj matrax

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu

2 posters
YazarMesaj
dj matrax
Administrateur
Administrateur
dj matrax

MesajKonu: Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu   Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimePerş. Mart 26, 2009 4:11 pm

Geçtiğimiz hafta Chicago'da gerçekleşen İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı'na katılan bulunan rapçi Snoop Dogg, islam dinine geçtiğini açıkladı

İslam Ulusu'na 1000 dolarlık da bağışta bulunan rap'çi kendini hip-hop âleminin lideri ilan etti ve Vaiz Farrakhan'ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz dedi. Snoop Dogg Ben müzik dünyasına girdiğimden beri hep barış hareketinin bir parçası oldum. Derdim kimseye benim inandığım şeye inanmalarını söylemek değil, derdim barış diye ekledi. Farrakhan, uzun yıllardır ünlü rap'çiler ve hip-hop sanatçılarıyla yakın ilişkiler içinde olmasının yanısıra kendisi de rap'çilerin arasında barış sağlamak amacıyla toplantılar düzenliyor. (ap)

Kaynak: radikal.com.tr
gelincik

gelincik

MesajKonu: Geri: Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu   Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 6:55 am

helal olsun

Ünlü Rapper Snoop Dogg Müslüman Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Bebegim Oldu -
» fuchs ft. sansar salvo - öldü sanma